Znak obce Čermná nad Orlicí
oficiální webové stránky obce

Hlavní menu

18. dětské rybářské závody

osmnáctý ročník tradiční akce

18. Dětské rybářské závody na Orbanské zátoce

V sobotu 6. 5. 2017 se v krásném prostředí Orbanské zátoky v Malé Čermné, uskutečnil již 18. ročník dětských rybářských závodů. Na závody dorazilo 51 dívek a chlapců. A že rybářský sport již není doménou chlapců, dokázala děvčata, která obsadila hned první tři místa. Vítězkou celého klání se stala Nela Henychová z Kláštera nad Dědinou a se ziském 749 bodů porazila v pořadí druhou Sedlákovou Adelku z Borohrádku (680 bodů). Třetí skončila loňská vítězka Natálka Čejková z Čermné (545 bodů). Největší ulovenou rybou byl 55cm Cejn velký a zdolala ho Natálka Čejková.

Poděkování patří za perfektně připravenou soutěž pořadatelům z MO ČRS Borohrádek a Obci Čermná nad Orlicí.

Děkujeme všem sponzorům za finanční a věcné dary a u 19. ročníku přeji      

Petrův Zdar.

Za MO ČRS Borohrádek  Zdeněk Hemelík

fotografie: http://www.cermna-n-orl.cz/2015-05-06-detske-rybarske-zavody

výsledková listina:

Pořadí Příjmení Jméno Obec Body
1 Henychová Nela Klášter nad Dědinou 749
2 Sedláková Adéla Borohrádek 680
3 Čejková Natálie Čermná nad Orlicí 545
4 Sazima Lukáš Borohrádek 383
5 Loufková Marie Čermná nad Orlicí 382
6 Čejka Petr Čermná nad Orlicí 295
7 Johanidesová Anna Holice 224
8 Škoda Ondřej Hronov 199
9 Lochman Pavel Zdelov 195
10 Hájek Josef Týniště nad Orlicí 188
11 Škoda Matyáš Hronov 179
12 Nyč Petr Borohrádek 167
13 Stárek Jan Borohrádek 163
14 Sazima Radek Borohrádek 151
15 Johanides Jakub Holice 144
16 Sláma Jan Choceň 133
17 Loufková Zuzana Čermná nad Orlicí 125
18 Malý Vojta Častolovice 114
19 Jelínek Jakub Dolní Roveň 97
20 Matoušková Andrea Dolní Ředice 80
21 Malý Štěpán Častolovice 74
22 Švancarová Kateřina Ostřetín 67
23 Lochmanová Iva Zdelov 54
24 Čermák Antonín Borohrádek 53
25-26 Finger David Kostelec nad Orlicí 48
25-26 Meňház Oliver Podlesí 48
27 Sazima Marek Borohrádek 47
28 Fingerová Hana Kostelec nad Orlicí 45
29 Bořek Dominik Dašice 23
30 Pavlíček Jakub Borohrádek 15
31-51 Johanides Miroslav Čermná nad Orlicí 0
31-51 Johanidesová Lenka Čermná nad Orlicí 0
31-51 Stříž Luděk Borohrádek 0
31-51 Pavlíček Adam Borohrádek 0
31-51 Uhnavý Adam Borohrádek 0
31-51 Perout Felix Choceň 0
31-51 Stárková Kája Borohrádek 0
31-51 Stárek Jiří Borohrádek 0
31-51 Matouš David Týniště nad Orlicí 0
31-51 Fridrichová Kristína Čermná nad Orlicí 0
31-51 Jarý Filip Ostřetín 0
31-51 Kašpar Dominik Týniště nad Orlicí 0
31-51 Šindelář Petr Libáň 0
31-51 Jelínková Kateřina Dolní Roveň 0
31-51 Forejtek Tomáš Zdelov 0
31-51 Bečičková Anna Lhota u Potštejna 0
31-51 Bečička Ondřej Lhota u Potštejna 0
31-51 Čermáková Patricie Borohrádek 0
31-51 Bulánek Richard Čermná nad Orlicí 0
31-51 Bulánek Radovan Čermná nad Orlicí 0
31-51 Smrček Matyáš Horní Jelení 0

Mgr. David Joska | 12.05.2017 v 21:47

Komentáře

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.

Vyhledávání

Rychlé kontakty

Obecní úřad
Kancelář: 494 388 130
Starosta: 777 658 203
obec@cermna-n-orl.cz
starosta@cermna-n-orl.cz

Úřední deska

Elektronická podoba úřední desky obce Čermná n. Orl.

Uživatelské menu

Pro zpřístupnění dalších možností a funkcí se prosím přihlašte.

Přihlášení Nová registrace

Statistika měření

  • Teplota:  °C
  • Vlhkost:  %
  • Rosný bod:  °C

Změřeno .

Kalendář akcí

Kalendář akcí
POÚTSTČTSONE
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8
9
10 11 12
13 14 15
16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28
29 30
1 2 3 4 5 6 7

« Předchozí měsíc červen 2019 Další měsíc »

Užitečné odkazy