Znak obce Čermná nad Orlicí
oficiální webové stránky obce

Hlavní menu

Druhý turnaj v nohejbalu za námi

Poohlédnutí za 2. amaterským turnajem v nohejbalu trojic, který se konal v sobotu 29.9.2012 na antukovém hřišti.

Po úspěšném prvním turnaji, který se odehrál v červenci, jsme se rozhodli uskutečnit další, a tedy 2. amaterský turnaj v nohejbalu trojic. Ačkoliv jsme termín naplánovali na začátek podzimu, počasí nám přálo a již od ranních hodin celou akci doporovázelo hřejivé slunce.

Časový harmonogram jsme ponechali stejný jako minule, od 8 hodin se mohla mužstva registrovat do turnaje a od devíti hodin byl naplánován samotný start zápasů. Do turnaje se v čase registrace přihlásilo úctyhodných 11 týmů. Avšak po rozlosování a nastoupení mužstev na hřiště jsme přišli na to, že se jeden tým zaregistroval dvakrát :-) Kvůli tomuto nedorozumění měla celá akce malý skluz, hrát se začalo zhruba v 9.30. Stejně tak se snížil počet týmů na, stále krásných, 10 trojic (minulý turnaj 7).

Na rozdíl od předchozího turnaje byla účast mnohem kvalitnější, díky čemuž jsme mohli vidět krásné sportovní bitvy! Přijela mužstva nejen z Čermné a Borohrádku. Tentokrát soupeřila i družstva z Horního Jelení, Chocně a Prahy.

Opět se hrálo na dvou hřištích a po celou dobu byla možnost občerstvení, kde v nabídce nechyběl guláš a klobásy. Čas plynul a jelikož si přišlo zasportovat mnoho fotbalistů, kteří měli ten den zápas ve fotbale, nastal další problém. Tyto týmy musely kolem 15. hodiny odjet na mistrovská utkání. Proto jsme byli nuceni kompletně předělat rozpis utkání a zápasy těchto mužstev upřednostnit.

Naštěstí se vše stihlo, fotbalisté včas odjeli a zbývající týmy dohrávaly své zápasy až do 17. hodiny. Poté nastalo počítání a vyhodnocování výsledků. Nakonec jsme předali ceny vítězům, ale i poraženým. Díky podpoře obce Čermná nad Orlicí jsme byli schopni odměnit všechny týmy! I mužstvo na posledním místě dostalo drobné upomínkové předměty. Vítězové na prvním místě dostali pohár, trička, hrnéčky, zapalovače, tužky a klíčenky.

Celý turnaj nakonec dopadl následovně (dle pořadí):

 • 1. Budem první
 • 2. Boro Boys
 • 3. VK Choceň
 • 4. BlackMNs
 • 5. H2KD
 • 6. Phardálové
 • 7. Jágr, Plekanec, Tlustý
 • 8. Lentilky
 • 9. Metanol Praha
 • 10. Bambejšci

Jak celá akce probíhala se můžete podívat na profesionálních fotografiích, které pořídil Jan Schneider. Ačkoliv fotogalerie obsahuje velké množství fotografií, téměř žádné jsme nemazali - neboť prakticky všichni hráči se mohou na snímcích najít ve velice zajímavých polohách :-)

Závěrem bychom chtěli poděkovat obci Čermná nad Orlicí za zakoupení pohárů pro vítěze a dárkových předmětů. Děkujeme také panu Ing. Hlouškovi, který celou akci zastřešil a poskytl prostory antukového hřiště, kde se turnaj konal.

Slovo na závěr: celá akce se vydařila na výbornou, reakce od hráčů byly velice pozitivní a rádi se zúčastní i případných dalších turnajů. A dobrá zpráva na úplný konec - v jednání je zimní turnaj, který by se hrál v tělocvičně u antukového hřiště. Snad se vše podaří a společně se tam setkáme.

Ing. Zdeněk Špulák | 01.10.2012 v 02:07

Komentáře

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.

Vyhledávání

Rychlé kontakty

Obecní úřad
Kancelář: 494 388 130
Starosta: 777 658 203
obec@cermna-n-orl.cz
starosta@cermna-n-orl.cz

Úřední deska

Elektronická podoba úřední desky obce Čermná n. Orl.

Uživatelské menu

Pro zpřístupnění dalších možností a funkcí se prosím přihlašte.

Přihlášení Nová registrace

Statistika měření

 • Teplota:  °C
 • Vlhkost:  %
 • Rosný bod:  °C

Změřeno .

Kalendář akcí

Kalendář akcí
POÚTSTČTSONE
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8
9
10 11 12
13 14 15
16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28
29 30
1 2 3 4 5 6 7

« Předchozí měsíc červen 2019 Další měsíc »

Užitečné odkazy