Znak obce Čermná nad Orlicí
oficiální webové stránky obce

Hlavní menu

Druhý turnaj v nohejbalu za námi

Poohlédnutí za 2. amaterským turnajem v nohejbalu trojic, který se konal v sobotu 29.9.2012 na antukovém hřišti.

Po úspěšném prvním turnaji, který se odehrál v červenci, jsme se rozhodli uskutečnit další, a tedy 2. amaterský turnaj v nohejbalu trojic. Ačkoliv jsme termín naplánovali na začátek podzimu, počasí nám přálo a již od ranních hodin celou akci doporovázelo hřejivé slunce.

Časový harmonogram jsme ponechali stejný jako minule, od 8 hodin se mohla mužstva registrovat do turnaje a od devíti hodin byl naplánován samotný start zápasů. Do turnaje se v čase registrace přihlásilo úctyhodných 11 týmů. Avšak po rozlosování a nastoupení mužstev na hřiště jsme přišli na to, že se jeden tým zaregistroval dvakrát :-) Kvůli tomuto nedorozumění měla celá akce malý skluz, hrát se začalo zhruba v 9.30. Stejně tak se snížil počet týmů na, stále krásných, 10 trojic (minulý turnaj 7).

Na rozdíl od předchozího turnaje byla účast mnohem kvalitnější, díky čemuž jsme mohli vidět krásné sportovní bitvy! Přijela mužstva nejen z Čermné a Borohrádku. Tentokrát soupeřila i družstva z Horního Jelení, Chocně a Prahy.

Opět se hrálo na dvou hřištích a po celou dobu byla možnost občerstvení, kde v nabídce nechyběl guláš a klobásy. Čas plynul a jelikož si přišlo zasportovat mnoho fotbalistů, kteří měli ten den zápas ve fotbale, nastal další problém. Tyto týmy musely kolem 15. hodiny odjet na mistrovská utkání. Proto jsme byli nuceni kompletně předělat rozpis utkání a zápasy těchto mužstev upřednostnit.

Naštěstí se vše stihlo, fotbalisté včas odjeli a zbývající týmy dohrávaly své zápasy až do 17. hodiny. Poté nastalo počítání a vyhodnocování výsledků. Nakonec jsme předali ceny vítězům, ale i poraženým. Díky podpoře obce Čermná nad Orlicí jsme byli schopni odměnit všechny týmy! I mužstvo na posledním místě dostalo drobné upomínkové předměty. Vítězové na prvním místě dostali pohár, trička, hrnéčky, zapalovače, tužky a klíčenky.