Znak obce Čermná nad Orlicí
oficiální webové stránky obce

Hlavní menu

DŮLEŽITÉ: oznámení občanům k Rek.III/3172

Důležité informace k dokončení akce rekonstrukce silnice III/3172

Dnes ve středu 7. října 2015 budou zahájeny pokládky finální vrstvy silnice. Pokládky budou zahájeny od Borohrádku směrem na Malou Čermnou.

V době pokládky a následně po pokládce bude zcela zamezen průjezd hotovými úseky! Tyto úseky budou pojízdné vždy následující den!

Zítra 8. října 2015 budou v obci položeny zbývající živičné pasy (podkladní vrstvy, tam kde ještě nejsou). Tyto budou pojízdné, ale je třeba počítat s omezením provozu v době pokládky.

DŮLEŽITÉ: od pátku 9. října 2015 bude zahájena pokládka finální vrstvy přes naši obec, která bude pokračovat v sobotu 10. října, případně v neděli 11. října. V době pokládky a následně po ní nebude umožněn vjezd na komunikaci! Obzvláště je třeba počítat s tím, že nebude možné vjet na komunikaci ani z nemovitostí, které jsou přímo u silnice! DOŠLO BY TAK KE ZNEHODNOCENÍ DÍLA! Na komunikaci bude možné vjet až následující den po pokládce!

Je tedy nutné s touto skutečností počítat! Pokud víte, že budete potřebovat v pátek, v sobotu nebo v neděli svým autem vyjet, přeparkujte si vozidlo tak, aby to bylo možné. Měla by být už průjezdná silnice od začátku Malé Čermné směrem na Borohrádek (v ideálním případě v pátek odpoledne), je tedy možné auta zaparkovat na horním hřišti v Malé Čermné a po nové komunikaci odjet směr Borohrádek (bude potvrzeno obecním rozhlasem). Určitě je možné přeparkovat auta na dětské hřiště v Malé Čermné (u nové výstavby) a následně pak odjet směrem na nádraží a odtud směr Horní Jelení či Číčová. Případně přeparkovat svá auta kamkoliv po obci, kde nebudou překážet silničnímu provozu, na místa, která Vám umožní vyjet z obce, aniž byste museli jet po nové komunikaci!

Je vysoce pravděpodobné, že v pátek nebude rozvážena pošta!

Doprava dětí z Malé Čermné do školy v Borohrádku bude v pátek zajištěna prostřednictvím obce! Nebude v provozu žádná zastávka v Malé Čermné, je tedy nutné, aby děti došly k naší základní škole v Malé Čermné, kde bude čekat obecní automobil, který je odveze do Borohrádku! Čas odjezdu je v 7:30! Děti z Velké Čermné budou dopraveni linkovým autobusem, který pojede od Chocně! Bude domluvena zastávka na křižovatce ve Velké Čermné!

Vzhledem k řadě okolností (počasí, dostupné množství balené směsi, …) jsou tyto informace pro ideální stav, skutečnost může být zcela jiná! Věnujte prosím pozornost hlášení obecního rozhlasu, webovým stránkám či se informujte přímo na mém telefonním čísle 777 658 203!

prosba na závěr: Velice Vás prosím o dodržování disciplíny, nevjíždějte ihned na nově položenou komunikaci, dodržujte prosím alespoň jednodenní odstup, než komunikaci začnete využívat! Velice Vám za to děkuji!

 

Mgr. David Joska

starosta obce

Mgr. David Joska | 07.10.2015 v 10:51

Komentáře

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.

Vyhledávání

Rychlé kontakty

Obecní úřad
Kancelář: 494 388 130
Starosta: 777 658 203
obec@cermna-n-orl.cz
starosta@cermna-n-orl.cz

Úřední deska

Elektronická podoba úřední desky obce Čermná n. Orl.

Uživatelské menu

Pro zpřístupnění dalších možností a funkcí se prosím přihlašte.

Přihlášení Nová registrace

Statistika měření

  • Teplota:  °C
  • Vlhkost:  %
  • Rosný bod:  °C

Změřeno .

Kalendář akcí

Kalendář akcí
POÚTSTČTSONE
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

« Předchozí měsíc srpen 2022 Další měsíc »

Užitečné odkazy