Znak obce Čermná nad Orlicí
oficiální webové stránky obce

Hlavní menu

Mayský kalendář, rok poté!

předběžná přihláška na 14-tý letní dětský tábor

PŘIHLÁŠKA NA LETNÍ TÁBOR - MAYSKÝ KALENDÁŘ, ROK POTÉ!

expedice: CHICHYUCATZETZALMAM

termín: 7. - 20. července 2013

Blíží se léto a naše skupina pořádá již čtrnáctý letní dětský tábor. Po desetiletém působení v táborové osadě Nesytá a loňské zkušenosti, uskutečníme tábor opět na naší domácí základně ve Slatině nad Zdobnicí, tentokrát však na celých 14 dní. Vracíme se znovu ke kořenům naší činnosti – naším cílem bude naučit děti tábornickým dovednostem, seznámit je s nádhernou přírodou podhůří Orlických hor, naučit děti samostatnosti a všemu, co k tábornickému životu patří! Vydáme se po stopách dávné civilizace Mayů, budeme pátrat po střípcích jejich bohaté kultury, zjistíme, jak se to ve skutečnosti má s TÍM kalendářem! Nebude chybět tradiční expedice protknutá řadou zajímavých her, poznatků, nových přátelství a seznámení!

Táborová základna se nachází na klidném místě podhůří Orlických hor, na levém břehu řeky Zdobnice. Ubytování je v novějších a starších chatkách, k dispozici je společná jídelna, nově zrekonstruované umyvárny a klasické suché záchody. Stravování bude probíhat 5x a 6x denně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře, případně druhá večeře), děti budou mít po celý den k dispozici dostatečné množství tekutin – tedy standard, který jsme poskytovali i v letech minulých! Děti budou rozděleny do koedukovaných oddílů, maximálně po 10-ti, různého věkového složení. V oddíle se o ně bude starat jeden vedoucí, kterému bude vždy pomáhat jeden instruktor. Tedy na jednoho dospělého člověka bude připadat maximálně 5 dětí – snažíme se tak zvýšit dostatečnou bezpečnost.

Jedinou nevýhodou, která nás znovu letos čeká, je omezená kapacita táborové základny! Pokud se tedy chcete našeho tábora zúčastnit, vyplňte a odevzdejte předběžnou přihlášku co nejdříve!!!

PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA VE FORMÁTU PDF KE STAŽENÍ - ZDE!

Mgr. David Joska | 30.03.2013 v 01:22

Komentáře

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.

Vyhledávání

Rychlé kontakty

Obecní úřad
Kancelář: 494 388 130
Starosta: 777 658 203
obec@cermna-n-orl.cz
starosta@cermna-n-orl.cz

Úřední deska

Elektronická podoba úřední desky obce Čermná n. Orl.

Uživatelské menu

Pro zpřístupnění dalších možností a funkcí se prosím přihlašte.

Přihlášení Nová registrace

Statistika měření

  • Teplota:  °C
  • Vlhkost:  %
  • Rosný bod:  °C

Změřeno .

Kalendář akcí

Kalendář akcí
POÚTSTČTSONE
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

« Předchozí měsíc srpen 2022 Další měsíc »

Užitečné odkazy