Znak obce Čermná nad Orlicí
oficiální webové stránky obce

Hlavní menu

Zbrusu nové stránky obce

Kompletně přepracovaných nových webových stánek naší obce Čermná nad Orlicí si nevšimne jen málo kdo, přináší mimo zcela nového designu i velkou řadu novinek, které si v tomto článku podrobněji popíšeme.

Úvodní strana

Byla vytvořena s cílem přinést internetovému návštěvníkovi co nejvíce informací o dění v obci. Vše samozřejmě přehlednou, moderní a jednoduchou formou. Na úvodní straně se tedy zobrazuje souhrn všech nových článků, fotogalerií, videií, ale i nastávajících kulturních akcí a nově také zápisů z hlášení místního rozhlasu, což ocení nejenom špatně slyšící spoluobčané, ale především lidé, kteří se v době hlášení nacházejí třeba v práci.

Možnost registrace

Další novinkou je možnost registrace. V současné chvíli registrací nezískáte žádné výhody, ale během několika málo dnů bude zprovozněno komentování článků a aktualit, které bude přístupné právě pouze registrovaným. To ovšem není jediná výhoda, kterou registrací získáte.

Pokud vyplníte Vaše mobilní telefonní číslo, budete ZDARMA informováni o kulturních akcích v obci a okolí, ale i o případném živelném nebezpečí (povodně, apod.). Tato služba odesílání SMS musí být nejdříve řádně otestována, proto první SMS začneme odesílat za pár týdnů. O ostrém spuštění budete informováni.

V dalších měsících budete taktéž informováni o dalších výhodách registrace na těchto stránkách.

Více aktuálního obsahu

Webové stránky budou žít! Do administrace stránek (psaní článků, vkládání fotoalb atd.) budou mít přístup všechny místní organizace, které si budou moci sami spravovat svoji část webových stránek. Díky tomu budete mít vždy aktuální informace přímo od zdroje.

Facebook

Ať chceme, či necheme, Facebook se stal fenoménem dnešní doby, proto i naše obec Čermná nad Orlicí chce držet krok s dobou. Interaktivní prvky - známé tlačíka "To se mi líbí" autorům článků, fotografií a videií vytvoří ceněnou zpětnou vazbu od Vás, uživatelů.

Přístupnost a použitelnost

Oproti staré verzi stránek jsou nové stránky vytvářeny s dostatečným kontrastem barev, což ulehčí život lidem s poruchami zraku. Webové stránky lze jednoduše zvětšovat skrze standartní nástroje prohlížeče, přičemž nehrozí tzv. "rozpadnutí" grafiky stránky.

Nově také přináší přímou možnost tisku, kdy nemusíte označovat obsahovou část stránek, stačí jednoduše kliknout na tlačítko "Tisk" ve Vašem internetovém prohlížeči, automaticky se Vám tak vytiskne jen obsahová část stránky (bez menu vlevo a informací vpravo).

Další novinky

Novinek je opravdu hodně, proto Vás nebudeme zdržovat dlouhým psaním a raději si stránky v klidu sami proklikejte. Budeme rádi za Vaše názory, nápady i připomínky.

Tyto webové stránky kompletně vytvořil tým YouCan.cz.

Ing. Zdeněk Špulák | 01.07.2011 v 03:01

Komentáře

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.

Vyhledávání

Rychlé kontakty

Obecní úřad
Kancelář: 494 388 130
Starosta: 777 658 203
obec@cermna-n-orl.cz
starosta@cermna-n-orl.cz

Úřední deska

Elektronická podoba úřední desky obce Čermná n. Orl.

Uživatelské menu

Pro zpřístupnění dalších možností a funkcí se prosím přihlašte.

Přihlášení Nová registrace

Statistika měření

  • Teplota:  °C
  • Vlhkost:  %
  • Rosný bod:  °C

Změřeno .

Kalendář akcí

Kalendář akcí
POÚTSTČTSONE
27 28 29 30 31 1
2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15
16
17 18 19 20 21 22
23
24 25 26 27 28 29 1

« Předchozí měsíc únor 2020 Další měsíc »

Užitečné odkazy