Čermná nad Orlicí
Obec Čermná nad Orlicí Vás srdečně zve na „Filmové léto s kinematografem bratří Čadíků“, které se uskuteční na horním fotbalovém hřišti v Malé Čermné, a to od pátku 1. srpna do pondělí 4. srpna 2025.
V pátek se můžete těšit na českou komedii Sladký život s Vladimírem Polívkou a Petrou Hřebíčkovou, v sobotu bude promítán český loutkový film Velký pán, v neděli vás čeká americký dobrodružný film Nezlomní a v pondělí zakončíme letní kino dokumentárním filmem Žlutou žábou do země modrého nebe.
Začátky promítání jsou po setmění, vždy od 20.45 hodin.
Vstupné je dobrovolné. Nezapomeňte si vzít deky nebo něco na sezení.
Těšíme se na vaši účast!